0505 424 05 07

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

İskele kurulumu

İskele kurulumu

İskelenin tarihçesi üzerine…

İskele nedir ? Öncelikle iskelenin tanımı ile başlayalım ;Yapı elemanları inşa edilirken işçilerin boyunun yetişemeyeceği kısımlara gelindiğinde işçilerin güvenle çalışabilmesi için ve kalıp altlarında da taşıyıcı sistem olarak oluşturulabilen platformlara iskele denir…

1996 yılında başladığımız iskele kurum ve söküm çalışmalarımız piyasada tanınmış iş yapan önemli iskele ve kalıp firmaları ile direk çalıştığımız cephe firmaları altında taşeron olarak devam etmiştir. Özellikle 2010 yılından itibaren iskele sektöründe güvenlikli iskelenin devreye girmesi ile daha profesyonel eğitimli ve her yönüyle kurumsal hizmet verebilen bir yapıya ihtiyaç duyulduğu görülmüş ve firmamızın kurulum alt yapısı süreci ve nihayetinde Kurum Söküm SEMBOL İSKELE. sektöründe bu amaca hizmet edecek faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız projelerinizi işinde deneyimli süpervizör ve teknik ofis elemanlarımızla en uygun çözümlemeleri yapıp, deneyimli ve eğitimli elemanlarımızla kurulum yapılıp iş tesliminde her tür iş güvenliğine uygundur onayı ile iş teslim edilir. yetkililere teslim edilir.

konya iskele kurum söküm,
istanbul iskele kurm söküm,
ankara iskele kurulum,
İSKELE MONTAJ,
İSKELE KURULUM,
İSKELE KURULUM SÖKÜM
KONYA İSKELE MONTAJ,
İSTANBUL İSKELE MONTAJ,
ANTALYA İSKELE MONTAJ,
ANKARA İSKELE MONTAJ,
İSKELE MONTAJ ADANA,
İSKELE MONTAJ SAMSUN,
İSKELE MONTAJ BURSA,
İSKELE MONTAJ ESKİŞEHİR,
İSKELE KURULUM,
İSKELE KURUM,
İSKELE KURULUM SÖKÜM,
İSKELE KURUM SÖKÜM,

24 Temmuz 2019
77 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonDetaylı Bilgi İcin Arayın